Apie mus

Įmonė koncentruota į biuro reikmenų ir kompleksinių sprendimų tiekimą įmonėms.

Turi  specializuotas raštinės reikmenų ir knygų mažmeninės parduotuves  Alytuje ir Druskininkuose
Siūlo didžiausią prekių asortimentą, operatyviai pristato prekes ir dėmesingai aptarnauja kiekvieną klientą.
 

Įmonės vizija
Paslaugų biurui etalonas.
 

Įmonės misija
Būti inovatyviu biuro paslaugų lyderiu, su kuriuo dirbti lengva ir naudinga.
 

Įmonės vertybės

Profesionalumas - mes siekiame maksimalios kompetencijos, reikalingos savo darbui profesionaliai atlikti. Kompanija suteikia sąlygas darbuotojams tobulėti ir vertina kiekvieno jų indėlį į bendrą sėkmę.

Novatoriškumas - mes norime suteikti ne tik paslaugą ir produktus, bet ir nuolat siūlyti naujus sprendimus, padedančius dirbti efektyviau bei suteikiančius konkurencinį pranašumą.

Draugiškumas - darbas įmonės viduje ir išorėje grindžiamas pagarba ir supratingumu. Su klientais mes siekiame partnerystės santykių - ne tik suteikti pačias naudingiausias sąlygas, bet ir malonumą bendradarbiaujant su mumis.

Patikimumas - visus įsipareigojimus klientams, partneriams, bendradarbiams nuolatos siekiame įvykdyti laiku ir kokybiškai. Mes pasišventusiai aptarnaujame klientus – viską drausmingai padarome kas priklauso nuo mūsų, o kas nepriklauso nuo mūsų – taip pat išreikalaujame iš kolegų, partnerių, tiekėjų.

Dinamiškumas - nuolatos siekiame būti rinkoje keletą žingsnių priekyje. Mes savikritiškai vertiname esamą kompanijos būklę, savo asmeninius veiksmus ir ieškome greitų sprendimų tobulėti.


Vadovaudamiesi savo vertybėmis, išsiplėtusiomis galimybėmis ir ilgamete patirtimi siekiame, kaip galima geriau patenkinti klientų poreikius, būti patikimu ir dėmesingu partneriu, teikdami kokybiškus biuro aprūpinimo sprendimus, reikalingus verslui plėtoti.

Kiekvieną dieną dirbame tam, kad pateisintume biuro aprūpinimo sprendimų lyderio vardą, siekiame nesustoti ties esamais pasiekimais ir ieškoti naujų galimybių tobulėti.

Informacija pirkėjams

Susisiekite su mumis

8 315 52406
+370 699 98848
8 315 74714
alytus@officeday.lt

Facebook